Vue Mer Exceptionnelle

  • 64 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Το διαμέρισμα Vue Mer Exceptionnelle Κάννες με 2 υπνοδωμάτια απέχει μόλις 9 λεπτά με τα πόδια από τις Λερίνες νήσους και μπορεί να φιλοξενήσει έως 6 άτομα. Το διαμέρισμα 64 τ.μ. Βρίσκεται στην παραλία, 4 χλμ. από την Αγορά Gambetta.

Το διαμέρισμα Vue Mer Exceptionnelle περιλαμβάνει γκαρνταρόμπα και έχει θέα στη θάλασσα. Το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας. Στο μπάνιο επίσης υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Για τους λάτρεις των σπορ προσφέρονται κατάδυση με αναπνευστήρα και μίνι γκολφ, καθώς και πρόσβαση σε γήπεδο τένις.

Το κατάλυμα διαθέτει παροχές, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες.

Παρέχεται επίσης απευθείας πρόσβαση στην ιδιωτική παραλία. Μπορείτε επίσης να πάτε στο Παλάτι Φεστιβάλ και Συνεδρίων που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς. Ο πλησιέστερος σταθμός λεωφορείων Etienne Romano βρίσκεται σε απόσταση 500 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Vue Mer Exceptionnelle Κάννες
Apartment Royal Palm-3 By Interhome
Τιμή μόνο για κινητά

Apartment Royal Palm-3 By Interhome

9.0
Άριστο 2 σχόλια
204 μ από το κατάλυμα
Appartement 4 Personnes, Plage 2 Min , Bus Direct Cannes Centre
Τιμή μόνο για κινητά

Appartement 4 Personnes, Plage 2 Min , Bus Direct Cannes Centre

4.0
Αξιοπρεπές 1 σχόλιο
956 μ από το κατάλυμα
Studio A 5 Min De La Plage
Τιμή μόνο για κινητά

Studio A 5 Min De La Plage

9.0
Άριστο 3 σχόλια
1 χλμ. από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    33 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Δραστηριότητες

    • Wind surfing
    • Κατάδυση
    • Ελεύθερη κατάδυση
    • Πεζοπορία
    • Ιππασία
    • Ποδηλασία
    • Ένα γήπεδο τέννις
    • Μπόουλινγκ
    • Ένα γήπεδο γκολφ
    • Σκουός
    • Τοξοβολία
    • Μαθήματα αεροβικής
    • Ψάρεμα

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Υπηρεσία θυρωρού
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Παρκοκρέβατα
    • Παιδική χαρά

    Αναψυχή

    • Ιδιωτική παραλία
    • Παραλία
    • Ομπρέλες θαλάσσης
    • Υδάτινο πάρκο
    • Ζωντανή ψυχαγωγία

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 17:00 έως 23:30
    Check-out: από 01:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας06029029713MX
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Vue Mer Exceptionnelle;
      Το διαμέρισμα Vue Mer Exceptionnelle βρίσκεται κοντά σε Λερίνες νήσοι.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Vue Mer Exceptionnelle;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Vue Mer Exceptionnelle περιλαμβάνουν Marché provençal Forville, Ρι ντ'Αντίμπ καθώς και ναός Αρχαγγέλου Μιχαήλ.
    • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται στο το διαμέρισμα Vue Mer Exceptionnelle;
      Το διαμέρισμα Vue Mer Exceptionnelle δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • American Express
      • Visa
      • Maestro
    • Έχει Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το παραθαλάσσιο διαμέρισμα;
      Αυτό το παραθαλάσσιο διαμέρισμα είναι 64 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    33 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Vue Mer Exceptionnelle Κάννες

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο